Festyn dla Paulinki
Dodane przez Hetman dnia Czerwiec 06 2011 21:48:10
5 czerwca w Modzurowie odbył się festyn charytatywny, z którego dochód w całości przeznaczony został dla Paulinki.
Uczestnicy festynu miele wiele możliwości dobrej zabawy. Na miłośników wrażeń motoryzacyjnych czekali motocykliści oraz kierowcy samochodów terenowych - przewozili oni chętnych w i na swoich niezwykłych maszynach.
Tych, którzy preferują konie żywe, a nie mechaniczne, przewoziły bryczki.
Straż Pożarna czuwała nad bezpieczeństwem oraz zapewniła niesamowite wrażenia za pomocą specjalistycznego wysięgnika, którym pod same chmury strażacy podnosili zachwycone dzieci.
To dzieci właśnie były głównymi adresatami festynowych atrakcji - szczególnie w pamięci zapadł im program "Crazy Kids Show". Był to profesjonalnie prowadzony program rozrywkowy dla dzieci, z tańcami, klownami i ogromem innych atrakcji.
W festynie wzięli także udział artyści sceny i estrady, w tym zespoły znane z programu Śląska Lista Szlagierów TVS, śląskie kabarety czy Piotr Scholz, Dopisali sami uczestnicy - ogromny namiot stosowany przy tego typu imprezach nie pomieścił wszystkich chętnych.
Cieszy fakt, że można razem dobrze się bawić i to w szczytnym, szlachetnym celu. Prezentowane na głównej scenie logo, na którym dłonie chronią małą Paulinkę na tle czerwonego serca jakże wymownie określa ideę tego spotkania.