Dziękujemy!
Dodane przez Hetman dnia Luty 11 2013 09:22:15
Jest takie miejsce, gdzie ludzie są prawdziwymi aniołami a każda spędzona chwila ma sens – to Sebastianemu Silesiacum – Instytut Naukowo-Badawczy ks. Sebastiana Kneippa, Zespół Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Kamieniu Śląskim.
To właśnie Sebastianeum Paulinka zawdzięcza godziny, dni i tygodnie rehabilitacji, bez której jakiekolwiek leczenie, zabiegi i operacje nie miałyby sensu. Dość wspomnieć, że prowadzący ją lekarze w Krakowie-Prokocimiu są zachwycenie postępami w rehabilitacji, ilekroć Paulinka odbywa zabiegi w Kamieniu Śląskim.
Pragniemy w tym miejscu gorąco podziękować wszystkim ludziom dobrej woli Sebastianeum Silesiacum za każdą chwilę poświęconą Palince. Dziewczynka ma zapewnioną profesjonalną rehabilitację i to w każdym momencie, gdy tylko istnieje taka potrzeba – wystarczy jeden telefon ks. Krolla, by móc wsiąść w samochód i jechać do Kamienia. Każdy pobyt w sanatorium jest dla dziewczynki ogromnym dobrem – leczy tam nie tylko ciało, ale i duszę. Paulinka bardzo lubi tam jeździć, ponieważ wszyscy otaczający ją tam ludzie są niezwykle życzliwi i serdeczni wobec niej. Dzięki temu pobyt rehabilitacyjny to nie tylko nużące i długotrwałe zabiegi, ale także pobyt w pełnym akceptacji środowisku, co bardzo pomaga w odnawianiu tak ciała, jak ducha.
Pragniemy zatem w tym miejscu jak najserdeczniej i jak najgoręcej podziękować wszystkim pracownikom i dyrekcji Sebastieneum Silesiacum w Kamieniu Śląskim za wszelką okazaną pomoc – pomoc bezcenną i… darmową, bez której leczenie Paulinki przebiegałoby o wiele trudniej i dłużej.
Dobro to coś niezwykłego – im więcej się go daje innym, tym więcej się go ma. Dziękujemy za każde dobro.